shopify site analytics

Hakkımda

Gerçekte 88, mevcut veriler değerlendirilerek verilen karar üzerine 89 Sarıkamış (Kars) doğumluyum.

Köydeki 5 yıllık ilkokul eğitimim süresince aynı zamanda kutsal öğretmenlik mesleğini de tecrübe etmiş bulundum. Daha sonra Kemal Paşa İlköğretim Okulu‘nu tamamlayıp, aynı bahçeyi paylaştığımız Şehit Binbaşı Bedir Karabıyık Anadolu Lisesi‘ne geçtim. Burada güzel arkadaşlarım ve öğretmenlerimle hazırlık sınıfını tamamlayıp, yeni bir eğitim hayatına atılmak üzere Yahya Kaptan Anadolu Lisesi (Kocaeli)’ne naklimi aldırdım ve lise eğitimimi burada tamamladım.

Armut dibine düşer misali, çoğunluğu inşaatla ilgili meslekleri icra eden sülaleye İnşaat Mühendisi olarak dahil olmaya karar verdim. Rehber hocamın “İstanbul’da okumak ayrıcalıktır.” öğüdünü de rehber edinerek, tercihlerimi yaptım ve Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği‘ne yerleştim ve buradan mezun oldum.

Nihayetinde, mesleğine büyük saygı ve sevgi besleyen; yardımlaşmayı ve ilerlemeyi esas alan, toplumun bir parçası olarak İnşaat Mühendisi rolünü üstlenmiş bir bireyim. Bol bol düşünür, ara ara yazar ve fikir alışverişinin bol olduğu ortamlarda uzun uzun muhabbet etmekten hoşlanırım. İyi bir takım oyuncusuyumdur.

2011 yılından beri mesleğimi doğru ve faydalı bir şekilde icra etmekle meşgulüm.

Herhangi bir konuda bana ulaşmak isterseniz, iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.