shopify site analytics
Havadan Sudan

Öneri: Nivea Silver Protect Traş Jeli

Her gün traş olmak zorunda olan insanların kaçınılmaz sonudur, traş ile ilgili çeşit çeşit varyasyonlar geliştirmek. Kimi zaman traş jelinden köpüğe geçerek, kimi zaman marka değiştirerek, kimi zaman traş bıçağı ve jeline harcadığı parayı hesap edip bir hevesle traş makinesi alarak… işi daha eğlenceli(!) hale getirmeye çalışırız.

Traş konusunda kendimce bir standart geliştirip istikrarlı bir döngüye girmişken, bir sabah traş jelimin bittiğini fark ettim. İş çıkışı yapılacak ilk iş belliydi, traş jeli alınacaktı. Uzun süredir kullandığım Gillette Fusion Proglide traş jelini ararken, gözüm Nivea Silver Protect traş jeline takıldı. En çok da “Cildinizi tıraş bıçağının olumsuz etkilerinden korur.” kısmına…

Gümüş iyonlarıydı, kim bilir yüzümü gümüşten bir kalkan ile koruyacaktı, belki de traş bıçağından yağ gibi akıp gidecekti… diye düşünürken, “Hicks Kanunu“nu hatırladım ve bir başka alternatif daha bulmadan satın aldım.

Ve Nivea Silver Protect traş jeliyle ilk traş…

Açıkçası pek umudum olmamasına rağmen ilk deneme gerçekten başarılıydı. İyice emin olmak için bir haftalık bir sürecin daha iyi olacağını düşündüm ve bugün bir aydan fazla oldu. Köpürmesi gayet başarılı, yüzünüzü traş bıçağı daha az tahriş ediyor ve traş bıçağında da kalıntı bırakmıyor.

Gerçekten iyi bir traş jeli arıyorsanız, Nivea Silver Protect traş jelini size önerebilirim. Nivea’nın Silver Protect serisinin ürün sayfasına ulaşmak ve daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Tam ve iyi bir kombinasyon arıyorsanız; Gillette Fusion Proglide Traş Bıçağı, Nivea Silver Protect Traş Jeli ve Nivea Silver Protect Traş Losyonu

Haydi, hayırlı traşlar…

Yorum Ekle