shopify site analytics
Havadan Sudan

Yyildiz.com ile 4. Yılı Geride Bırakırken…

İlk olarak blog tutmaya 2006 yılında, ücretini banka havalesi aracılığıyla yatırarak aldığım domainlerle başlamıştım. Yani, blogculukta 9. şu anki blogum ile 4. yılımı geride bıraktım 8 Mayıs itibariyle.

Sürekli yeni fikirlerin aklıma gelmesi ve ilk dönemki hevesimle birçok girişimde bulunmaya çalışmam blog mevzusunun hep geri planda kalmasına sebep oldu. Yalnız, aklımın bir köşesinde istikrarlı bir blog tutma fikri hep yerini korudu.

Üniversitenin bitişini ve meslek hayatına atılmamı müteakip, ilgilenmeye çalıştığım birçok websitesini “shift+delete” ile geride bırakarak, daha çok mesleki alanlarda, bir nevi hobi maksatlı, bu eski alışkanlığımı devam ettirmeye çalıştım bu blogla. Ne kadar başarılı oldum, bilemiyorum.

Her ne kadar eskisi gibi kişisel yazılar yazmasam da elime geçen ve sizlere faydalı olabileceğini düşündüğüm mesleki kaynakları paylaşıp, çeşitli mesleki konulara eğilmeye çalıştım. Sizlerden bana ulaşan soru ve sorunlara mümkün olabildiğince yanıt verdim. Bu soru/sorunlar vasıtasıyla kimilerinizle de arkadaş olduk. Bu arkadaşlıkların, benim ve bu blog için oldukça iyi birer kazanım olduğunu düşünüyorum.

4. yılı geride bırakırken temennim, yeni arkadaşlıklar ve blog tutmaya daha çok vakit ayırabilmek.

5. yıla merhaba!

2 Yorum

Yorum Ekle