shopify site analytics
İnternet ve Teknoloji

İnceleme: ASUS ZenPower 10050 mAh Güç Bankası

ASUS, çevrimiçi mağazasını Türkiye’de açtıktan kısa bir süre sonra ZenPower adıyla ürettiği güç bankalarında indirime gitti ve uzun zamandır güzel bir güç bankası arayan ben de bu fırsatı kaçırmadım. %40 indirimle “ZenPower ABTU005 10050 mAh” modelini 59,00 TL’ye aldım. Stoklar erkenden tükendi. Fakat ASUS sitesinden duyurduğu üzere, çok yakında ürünlerin tekrar stoklarda olacakmış. Stok durumunu kontrol etmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz: http://eshop.asus.com/tr-TR/telefon/telefon-aksesuarlari/zenpower

Ürün boyutlarına göre büyük bir kutunun içerisinde iyi bir şekilde paketlenmiş halde elime ulaştı. Bundan yola çıkarak, ASUS çevrimiçi mağazasından yapılacak alışverişlerde kötü paketlemeden dolayı meydana gelecek hasarların asgari seviyede kalacağını zannediyorum.

Ürün, kutusunun içerisinde bir adet şarj ara kablosu ve kullanım klavuzuyla beraber geliyor. Şu an 5 farklı renkte ve yine farklı renklerde koruyucu kılıflarıyla piyasaya sürülmüş durumda. Koruyucu kılıflarını da yukarıda paylaştığım bağlantıda bulabilirsiniz. Ayrıca, garanti hususunda ürününüzü ASUS hesabınıza giriş yaparak kaydetmenizi öneririm.

Ürünün temel özellikleri şu şekilde:

Ebatlar : 90.5 x 59 x 22 mm

Üretici Garantisi : 24 Ay

Girişler : DC 5V 2.0 A (En Fazla)

Çıkışlar : DC 5.1V 2.4 A (En Fazla)

Güç : DC 3,6V / 10050 mAh (36Wh)

Giriş/Çıkış Portları : Mikro USB (giriş) bağlantı noktası USB (çıkış) bağlantı noktası

Ürünü elinize aldığınızda, kaliteli bir ürüne yatırım yaptığınızı hissedeceksiniz. Yalnızca biraz ağır bulabilirsiniz ki, muadili ürünlere göre boyutsal ve ağırlık olarak oldukça küçük ve hafif. Ağırlığı ise 215 gram.

Hızlı şarj özelliği bulunmasından dolayı hem ürünün kendisini hem de telefonunuzu kısa sürede şarj edebiliyorsunuz. Ürünün kendisi 6 saatte tam kapasite olarak şarj edilebiliyor.  Kapasitesine değinecek olursak, 10050 mAh ile 1420 mAh batarya kapasitesine sahip telefonumu (iPhone 4) tam dolu halde iken 7 defa şarj edebiliyor. Siz de batarya kapasitenizi öğrenerek kolayca hesabınızı yapabilirsiniz.

Ürünün sorun edebileceğiniz tek tarafının kısa şarj kablosu olacağını düşünüyorum. Bunun dışında olumsuz olarak lanse edilebilecek bir tarafını göremedim. Bu nedenle ürünü tavsiye edebilirim.

Hızlı şarj özelliği, küçük boyutları, güvenliği ve sağlamlığıyla ön plana çıkan ürünün detaylı bilgilerine ulaşmak için: http://www.asus.com/Phones/ASUS_ZenPower/

3 Yorum

Yorum Ekle